Home  
  Wist je dat  
  Kalender  
  Trainers en bestuur  
  Trainingen  
  Jeugdwerking  
  Sportkampen  
  Kampioenschappen & Tornooien  
  Uitslagen & rangschikkingen  
  Wedstrijdreglement  
  Huisreglement  
  Examens (voorwaarden)  
  Foto & Video album  
  Onze sponsors  
  Links  
  Inschrijvingen  
  Contact  
 
Uitslagen & Rangschikking
 

Rangschikking laddertornooi 2016-2017

Groep 1: nieuwe witte gordels
Groep 1: witte en gele gordels (U11-U13)
Groep 1: witte en gele gordels (U15-U18)

Groep 2: gele gordels (U11-U13)
Groep 2: gele gordels (U15-U18)

Groep 2: oranje en groene gordels (U11-U13)
Groep 2: oranje en groene gordels (U15-U18)

Uitslagen

2018

Belgische Kampioenschappen "U15 - U18 & U21" (Antwerpen - 17 & 18 februari)

Vlaamse Kampioenschappen "U15 - U18 & U21" (Tielt - 10 & 11 februari)

2e plaats:
- Sukru Taskin

3e plaats:
- Brecht Hoevenagel.


2017

Belgische Kampioenschappen "U15 - U18 & U21" (Herstal - 18&19 februari)

2e plaats:
- Femke Hespel

3e plaats:
- Sukru Taskin
- Zoë De Maerteleire


2016

Belgische Kampioenschappen "Senioren" (Herstal - 6 november)

2e plaats:
- Shauni Dhaene

3e plaats:
- Femke Hespel


Vlaamse Kampioenschappen Senioren (Tielt - 15 oktober)

2e plaats:
- Femke Hespel

3e plaats:
- Shauni Dhaene

Provinciale Kampioenschappen Senioren (Lendelede - 9 oktober)

1e plaats - Provinciaal Kampioen
- Shauni Dhaene

2e plaats:
- Femke Hespel

Belgische Kampioenschappen "U15 - U18 & U21" (Herstal - 20&21 februari)

2e plaats:
- Femke Hespel

3e plaats:
- Sukru Taskin


Vlaamse Kampioenschappen "U15 - U18 & U21" (Dendermonde - 6&7 februari)

2e plaats:
- Sukru Taskin

3e plaats:
- Femke Hespel
- Guillaume


Provinciale Kampioenschappen "U15 - U18 & U21" (Ieper - 24 januari)

Provinciaal Kampioen - 1e plaats:
- Femke Hespel
- Sukru Taskin
- Philippe Speecke

2e plaats:
- Owen Andzouana
- Zoë De Marteleire
- Jennifer Navarro
- Brecht Lemey

3e plaats:
- Esther
- Peter Tomme
- Guillaume

2015

Belgische Kampioenschappen "+21"

3e plaats- Shauni Dhaene

Vlaamse Kampioenschappen "+21" (Dendermonde - 17&18 oktober)

3e plaats - Shauni Dhaene

Provinciale Kampioenschappen "+21" (Lendelede - 10&11 oktober)

1e plaats - Provinciaal Kampioen
- Shauni Dhaene

3e plaats:
- Charlotte Laebens
- Philippe Speecke
- Sükrü Taskin

Belgische Kampioenschappen "U15 - U18 & U21" (Brugge - 14&15 februari)

2e plaats:
- Femke Hespel
- Zoë Demarteleire

3e plaats:
- Philippe Speecke


Vlaamse Kampioenschappen "U15 - U18 & U21" (Dendermonde - 7&8 februari)

Vlaams Kampioen - 1e plaats:
- Femke Hespel
- Zoë Demarteleire

2e plaats:
- Philippe Speecke

3e plaats:
- Willem Koops

Provinciale Kampioenschappen "U15 - U18 & U21" (Ieper - 25 januari)

Provinciaal Kampioen - 1e plaats:
- Femke Hespel
- Willem Koops

2e plaats:
- Emily Derycke
- Charlotte Laebens
- Sukru Taskin
- Philippe Speecke
- Wibert Vanheuverbeke

3e plaats:
- Zoë Demarteleire
- Peter Tomme

2014

Belgische Kampioenschappen "+21"

3e plaats: Shauni Dhaene
5e plaats: Charlotte Laebens


Vlaamse Kampioenschappen "+21"

3e plaats: Shauni Dhaene
3e plaats: Charlotte Laebens

Provinciale Kampioenschappen "+21"

2e plaats: Shauni Dhaene
3e plaats: Charlotte Laebens

Belgische Kampioenschappen "Masters"

2e plaats: David Perneel
3e plaats: Joergen Rooseboom

Regionale Kampioenschappen "U15 - U18 & U21"

3e plaats:
- Brecht Lemey
- Zoë De Marteleire

Provinciale Kampioenschappen "U15 - U18 & U21"

Provinciaal Kampioen - 1e plaats:
- Emily Derijcke

2e plaats:
- Zoë De Marteleire

3e plaats:
- Mattice Coussens
- Alois Ingelbrecht
- Brecht Lemey
- Charlotte Laebens
- Willem Koops
- Xander Franssen
- Philippe Speecke
- Wibert Vanheuverbeke
- Matula Demuysere