Home  
  Wist je dat  
  Kalender  
  Trainers en bestuur  
  Trainingen  
  Jeugdwerking  
  Sportkampen  
  Kampioenschappen & Tornooien  
  Uitslagen & rangschikkingen  
  Wedstrijdreglement  
  Huisreglement  
  Examens (voorwaarden)  
  Foto & Video album  
  Onze sponsors  
  Links  
  Inschrijvingen  
  Contact  
 
Kalender
 

Provinciale Tornooien & Trainingen

- Provinciale Tornooien voor U9, U11 en U13, download hier je kalender voor 2018.

- Provinciale Tornooien voor U15, U18 en U21, download hier je kalender voor 2018.

- Provinciale Trainingen voor U11, U13 en U15, download hier je kalender voor2018.

 

Maandelijks overzicht - Judoschool Kortrijk

- April 2018

  • 03/4 - Paasstage
  • 04/4 - Paasstage
  • 04/4 - Geen training groep 1 en 2
  • 05/4 - Paasstage
  • 06/4 - Paasstage
  • 06/4 - Geen training groep 2
  • 07/4 - Geen training groep 1
  • 11/4 - Geen training groep 1 en 2
  • 13/4 - Geen training groep 2
  • 14/4 - Geen training groep 1
  • 14/4 - Tornooi Moorsele U15, U18 en U21
  • 15/4 - Tornooi Moorsele U13
  • 21/4 - Tornooi Eernegem U13
  • 22/4 - Tornooi Eernegem U15, U18 en U21

- Maart 2018

  • 01/3 - Bestuursvergadering
  • 02/3 - Geen training wegens jaarlijkse turnfeest. Groep 2 gaat naar Blueberry Hill (kliminitiatie - €8)
  • 03/3 - Tornooi Ingelmunster U15, U18 en U21
  • 04/3 - Tornooi Ingelmunster U13
  • 09/3 - Training groep 2&3 olv gasttrainer (Eddy Nollet) van 19u tot 21u
  • 10/3 - Training op muziek groep 1
  • 16/3 - Ploegentornooi groep 2
  • 17/3 - Ploegentornooi groep 1
  • 18/3 - Tornooi Houthulst U13
  • 24/3 - Provinciale training te Hooglede
  • 25/3 - Teambuilding voor lesgevers - o.l.v Ann Govaere
  • 31/3 - Tornooi "Bekers van Deinz" U15, U18 en U21

- Februari 2018

  • 02/2 - Training op muziek groep 2 & 3
  • 03/2 - Training op muziek groep 1
  • 03/2 - Provinciale training te Hooglede
  • 04/2 - Provinciale Kampioenschappen te Ieper
  • 09/2 - Ploegentornooi groep 2
  • 10/2 - Ploegentornooi groep 1
  • 10/2 - Regionale Kampioenschappen te Tielt - Heren
  • 11/2 - Regionale Kampioenschappen te Tielt - Dames
  • 12/2 t.e.m. 15/2 - Krokuskamp
  • 17/2 - Belgische Kampioenschappen te Antwerpen - Heren
  • 18/2 - Belgische Kampioenschappen te Antwerpen - Dames
  • 24/2 - Tornooi Izegem U13
  • 25/2 - Tornooi Izegem U15, U18 en U21

- Januari 2018

  • 02/1 t.e.m. 05/1 - stage voor wedstrijd judoka's
  • 10/1 - Start trainingen 2018 voor groepen 1 en 2
  • 12/1 - Training op muziek groep 2 & 3
  • 13/1 - Training op muziek groep 1
  • 19/1 - Ploegentornooi groep 2
  • 20/1 - Ploegentornooi groep 1
  • 20/1 - Tornooi Lendelede U13
    • Ingeschreven : Alex, Andreas, Louise, Raphaël, Elena, Sarkis en Tieme
  • 21/1 - Tornooi Lendelede U15, U18 en U21
    • Ingeschreven: Yorden, Robbe, Femke, Sam en Allan
  • 27/1 - Provinciale training te Hooglede
  • 28/1 - Shiai te Zele
    • Kirsten, Esther, Quinten, Zoë, Alec, Seth, Brecht, Cedric, Maxime en Lennert

- Schema eind 2017

  • Groep 1
    • Training met ouders, broers, zussen op 16/12
    • Geen trainingen tijdens de kerstvakantie (wel mogelijkheid van sportkamp)
    • Laatste training 2017 op zaterdag 23/12
  • Groep 2
    • Geen trainingen tijdens de kerstvakantie (wel mogelijkheid van sportkamp)
    • Laatste training 2017 op vrijdag 22/12
  • Groep 3
    • Trainingen gaan gewoon door op woensdag en vrijdag
  • Kompetitie & Techniek
    • Geen training op zaterdag 30/12